Nielsen Czech Republic Consumers

Nielsen v České republice

Kontaktujte nás

V centru našeho zájmu stojí spotřebitel

Víme, na co se vaši potenciální zákazníci dívají a co koncoví zákazníci v maloobchodních prodejnách nakupují.  Pro měření prodejů využíváme nejmodernější elektronickou technologii a sofistikované statistické metody. Informace získáváme přímo od obchodních řetězců z pokladních záznamů nebo prostřednictvím manuálních auditů v nezávislých prodejnách. Poskytneme vám detailní informace o výši prodejů, podílech na trhu, prodejní distribuci, cenách výrobků, promočních aktivitách a v neposlední řadě také o vystavení zboží na regálech.

Rozumíme číslům i lidem

Věnujeme se komplexním službám v oblasti spotřebitelského průzkumu ve formě kvantitativních i kvalitativních studií. Kromě širokého portfolia vlastních značkových nástrojů vám můžeme nabídnout jakýkoliv výzkum ušitý na míru. Vždy pečlivě rozlišujeme spotřebitele od nakupujícího, jelikož víme, že každý z nich vyžaduje samostatný přístup.

Pomáháme ke správným rozhodnutím

Propojením těchto a dalších zdrojů informací nabízíme unikátní soubor prostředků, které dokáží odhalit, jak si váš výrobek nebo obchod vede na trhu. Díky naší odborné analytické podpoře získáte komplexní informace a doporučení, která vám pomohou učinit správná strategická i taktická rozhodnutí, která povedou k růstu vašich prodejů a marží. Důležitou součástí našich služeb je i poradenství v oblasti category managementu, space managementu a nastavení optimální cenové a promoční strategie, které v současnosti patří ke klíčovým nástrojům úspěchu na trhu.

Proč si vybrat právě Nielsen?

Jsme globální společnost s vedoucím postavením na trhu v oblasti marketingu a poskytování informací o spotřebitelích a médiích. Pomůžeme vám úspěšně čelit měnícím se trendům na trhu a uspokojit rostoucí nároky spotřebitelů. Naše doporučení slouží našim klientům k rozhodnutím, která vedou k jejich růstu.

Rádi byste se dozvěděli, jak vám Nielsen může pomoci ve vašem růstu?

Nielsen Česká republika
Hvězdova 1716/2b
140 78 Prague 4
Czech Republic

tel  +42 02 - 424 388 11
fax  +42 02 - 424 388 51

Obchodní název společnosti:
ACNielsen Czech Republic s.r.o.
IČO 48028142
C 14451 vedená u Městského soudu v Praze
Společnost zapsána v obchodním rejstříku dne 11.11.1992