02_Elements/Icons/ArrowLeft Back to Insight
Insights > Digital & technology

Kto widział moją reklamę?

1 minute read | September 2016

POZNAJ ODPOWIEDŹ W 5 PROSTYCH KROKACH DZIĘKI NIELSEN DIGITAL AD RATINGS..

Kampanie online na stałe wpisały się w media-mix, oferując możliwość precyzyjnego dotarcia do konkretnej grupy konsumentów – niezależnie od tego, gdzie przebywają i z jakiego urządzenia aktualnie korzystają. Mimo dynamicznego rozwoju rynku reklamy internetowej, szereg pytań pozostawało bez odpowiedzi: kto widział moją reklamę, do jakiej grupy faktycznie dotarła moja kampania, jak skuteczne były wykorzystane platformy (desktop, mobile)?  Odpowiedź na te pytania przyszła wraz z pojawieniem się na polskim rynku Digital Ad Ratings.

Digital Ad Ratings to rozwiązanie zapewniające codzienny, ciągły i szczegółowy pomiar widowni kampanii w obszarze digital, zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych (w tym także na aplikacjach mobilnych), uwzględniające duplikację między nimi. Digital Ad Ratings posiada szereg dodatkowych funkcjonalności, takich jak weryfikacja widoczności emitowanych reklam display – tzw. viewability, czy też system pozwalający na wyodrębnienie odsłon emitowanych w sposób nieprawidłowy.

Do końca 2016 roku Nielsen Digital Ad Ratings będzie dostępny w 25 krajach na świecie. Skontaktuj się z nami, aby poznać możliwości naszego najnowszego rozwiązania.

Z poważeniem,
Zespoł Nielsen

Related tags:

Continue browsing similar insights

Our products can help you and your business

  • Consumer & Media View

    Access syndicated and custom consumer research that will help you shape successful brand, advertising and marketing…

  • NCSolutions

    Maximize CPG advertising effectiveness with data to better segment, optimize and enable sales-based outcomes.